Hakkımızda

Doğanın muhteşem armağanı olan mermere, deneyimli, uzman personeli ve üstün teknolojik donanımlarıyla hayat veren EGARR Marble, Türkiye’nin en iyi ve en gelişmiş mermer ocaklarına sahiptir. Kuruluşundan bu yana yeniliklere açık bir bakış açısıyla gelişimini sürdüren firmamız, geniş bir ürün yelpazesiyle, beklentilerin de ötesinde hizmet anlayışı vermeyi taahhüt etmektedir.  

Doğadan aldığı, toprağın en değerli cevherlerinden olan mermeri, çevreyle dost bir şekilde, kalite standartlarını üste çıkararak insanlığın kullanımına sunan EGARR Marble, imza attığı her projede Türk madenciliğine adını altın harflerle yazdırmayı başarmıştır. Ayrıca Türkiye’de hayata geçirdiği projeleri Dünya’ya taşıyan EGARR Marble, her geçen gün gelişip öğrenerek ürettiği her eserle adını, dünyaya ‘Mermer’ gibi sağlam bir şekilde kazımak hedefine de güçlü adımlarla ilerlemektedir. 

EGARR Marble, kalite ve güven anlayışından ödün vermeden, kendi değerlerini yansıtan güçlü ekibi ve teknolojisiyle Türkiye’nin ekonomisine katkı sağlamakta, kalite anlayışı ile insan yaşamının her noktasında yer edinen mermerin madencilik sürecinde standartları belirlemektedir. Mermerin zarafetini, birinci sınıf işçilikle birleştiren EGARR Marble, sunduğu yüksek üretim ve hizmet kalitesinin yanı sıra; sahip olduğu yüksek stok kapasitesi, hızlı teslimat gücü ile hammadde ve ürün garantisi verecek kadar işine duyduğu güveni sayesinde iş ortaklarının vazgeçilmezlerinden biri olmuştur. 

Sadece ekonomik büyümeyi değil, doğa ile dost kalarak sürdürülebilir bir dünya yaratmayı amaçlayan firmamız, hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile de ülkesinin her noktasındaki insanlara dokunmaktadır. 

Hakkımızda
Misyonumuz
/

Kalite standartlarına uygun üretim sağlarken müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız çerçevesinde ürettiğimiz değerleri alıcıya sunmak, doğadan aldığımızı hayata katarken çevreyi korumak, yarattığımız değerler aracılığıyla insan hayatına küçük dokunuşlarla büyük güzellikler katmak misyonumuzu oluşturmaktadır.

Vizyonumuz
/

EGARR Marble olarak; imzamızı attığımız projelerle Türkiye’de sektörümüze öncülük ederken gelişmiş teknolojimiz, kaliteli, geniş ürün yelpazemiz ile ülkemize ve insanlığa katkı sağlayan global bir şirket olmak vizyonumuzu oluşturmaktadır.